Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: Medium
bg: Среда

en: Labels
bg: Етикети
