Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
