Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Medium
cs: Střední

en: Class
cs: Třída

en: Labels
cs: Názvy

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: characters
cs: znaky

en: Telephone
cs: Telefon

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Trim length
cs: Délka oříznutí

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Show URL only as plain-text
cs: Zobrazit pouze URL jako prostý text

en: Show URL only
cs: Zobrazit pouze URL

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"
