Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Open link in new window
cy: Agor dolen mewn ffenestr newydd

en: Medium
cy: Canolig

en: Link title
cy: Pennwad dolen
