Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Medium
et: Keskmine

en: Class
et: Klass

en: Labels
et: Sildid

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: characters
et: tähemärgid

en: Telephone
et: Telefon

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Show URL only as plain-text
et: Näita URL-i ainult tavatekstina

en: Show URL only
et: Näita ainult URL-i

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"
