Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Medium
is: Miðal

en: Machine name
is: Maskinnavn
