Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Medium
gl: Medio

en: Class
gl: Clase

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: characters
gl: caracteres

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Target
gl: Destino

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude
