Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Medium
hr: Srednji

en: characters
hr: znakovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Trim length
hr: Skrati dužinu
