Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Class
nn: Klasse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
