Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: واصلی

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: ID
fa: هویت

en: Open link in new window
fa: بازکردن واصلی در ینجره جدید

en: Drupal
fa: دروپال

en: Medium
fa: متوسط

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: characters
fa: حروف

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Target
fa: مقصد

en: Trim length
fa: طول برش
