Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Medium
ru: Средний

en: Class
ru: Класс

en: Labels
ru: Метки

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: characters
ru: символов

en: Telephone
ru: Телефон

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Target
ru: Цель

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Trim length
ru: Длина обрезания

en: Title pattern
ru: Шаблон заголовка

en: Trim link text length
ru: Сокращать длину текста ссылки

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ru: Для снятия ограничения на длину текста самой ссылки оставить пустым.

en: URL only
ru: Только URL

en: Show URL as plain text
ru: Показать URL как обычный текст

en: Add rel="nofollow" to links
ru: Добавить к ссылкам rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
ru: Текст ссылки обрезается до @limit символов

en: Link text not trimmed
ru: Текст ссылки не обрезается

en: Show URL only as plain-text
ru: Показывать URL только как обычный текст

en: Show URL only
ru: Показать только URL

en: Add rel="@rel"
ru: Добавить rel="@rel"
