Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: Telephone
ta: தொலைபேசி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
