Link with description (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Custom
sv: Anpassad

en: Link text
sv: Länktext

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Link options
sv: Länkalternativ

en: Link attributes
sv: Länkattribut

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: URL only
sv: Enbart URL

en: Show URL as plain text
sv: Visa URL som ren text

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Allow link text
sv: Tillåt länktext

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext
