Link Field Autocomplete Filter (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Exclude the selected below
nl: Niet toepassen op de onderstaande selectie

en: Include the selected below
nl: Toepassen op de onderstaande selectie
