Link Field Autocomplete Filter (2.0.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Exclude the selected below
pl: Wyklucz wybrane poniżej

en: Include the selected below
pl: Dodaj wybrane poniżej
