Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.11) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Configuration
de: Konfiguration

en: About
de: Über

en: Exclude the selected below
de: Unten ausgewählte ausschließen

en: Include the selected below
de: Die unten ausgewählten mit einschließen
