Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.11) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Configuration
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Exclude the selected below
pt: Excluir o selecionado abaixo

en: Include the selected below
pt: Incluir o selecionado abaixo
