Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.14) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Exclude the selected below
hu: A lent kiválasztottak kizárása

en: Include the selected below
hu: A lent kiválasztottak belefoglalása
