Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.14) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Content type
ru: Тип материала

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Exclude the selected below
ru: Исключить выбранное ниже

en: Include the selected below
ru: Включить выбранное ниже
