Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.16) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Configuration
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: Exclude the selected below
es: Excluya lo seleccionado a continuación

en: Include the selected below
es: Incluir lo seleccionado a continuación
