Link field display mode formatter (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Fields
el: Πεδία

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"
