Link field display mode formatter (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Fields
lv: Lauki

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
