Link field display mode formatter (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Fields
sv: Fält

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"
