Link field display mode formatter (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Fields
ca: Camps

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"
