Link field display mode formatter (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Fields
cs: Pole

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"
