Link field display mode formatter (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Fields
et: Väljad

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"
