Link field display mode formatter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Fields
hu: Mezők

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása
