Link field display mode formatter (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Fields
nl: Velden

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen
