Link field display mode formatter (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Fields
da: Felter

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"
