Link field display mode formatter (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Fields
id: Bidang isian

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode

en: Add rel="nofollow" to links
id: Tambahkan rel="nofollow" ke tautan
