Link field display mode formatter (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Add rel="@rel"
ro: Adaugă rel="@rel"
