Link field display mode formatter (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
es: Abrir enlace en ventana nueva

en: Fields
es: Campos

en: Rel attribute
es: Atributo Rel

en: View mode
es: Modo de vista

en: Rendered as @mode
es: Creado como @mode

en: Add rel="nofollow" to links
es: Añadir rel="nofollow" a los enlaces

en: Add rel="@rel"
es: Añadir rel="@rel"
