Link field display mode formatter (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Fields
ja: フィールド

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Add rel="nofollow" to links
ja: リンクに rel="nofollow" を追加

en: Add rel="@rel"
ja: rel="@rel" を追加
