Link field display mode formatter (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Fields
tr: Alanlar

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle
