Link field display mode formatter (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Fields
fi: Kentät

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"
