Link Icons (3.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Fields
da: Felter

en: Class
da: Klasse

en: Solid
da: Ensfarvet

en: About
da: Om

en: Light
da: Lyst

en: Uses
da: Bruger

en: Link title
da: Linktitel

en: Fixed width
da: Fast bredde

en: Icon color
da: Ikonfarve
