Link Icons (3.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Fields
fr: Champs

en: Medium
fr: Moyen

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Class
fr: Classe

en: Add service
fr: Ajouter un service

en: Solid
fr: Solide

en: Brand
fr: Marque

en: About
fr: À propos

en: Configuration settings
fr: Paramètres de configuration

en: Light
fr: Léger

en: Uses
fr: Utilisations

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Fixed width
fr: Largeur fixe

en: Tablet
fr: Tablette
