Link Icons (3.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: ID
is: Kenni

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Fields
is: Svæði

en: Medium
is: Miðlungs

en: About
is: Um
