Link Icons (3.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Fields
jv: Field

en: Medium
jv: Sedheng

en: About
jv: Ngenani

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
