Link Icons (3.0.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Yahoo
kn: ಯಾಹೂ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Skype
kn: ಸ್ಕೈಪ್‌

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Icon name
kn: ಚಿಹ್ನೆಯ ಹೆಸರು

en: Yelp
kn: ಯೆಲ್ಪ್

en: 100%
kn: ೧೦೦%

en: Fixed width
kn: ಅಗಲವು ಸ್ಥಿರವಾಗಿದೆ
