Link Icons (3.0.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Fields
uk: Поля

en: Medium
uk: Середній

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Class
uk: Клас

en: Regular
uk: Звичайна

en: Add service
uk: Додати сервіс

en: Hostnames
uk: Назви хостів

en: Solid
uk: Суцільне

en: Services
uk: Служби

en: Brand
uk: Фірма

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Configuration settings
uk: Налаштування конфігурації

en: Light
uk: Світла

en: Icon name
uk: Назва піктограми

en: Uses
uk: Використання

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: Natural
uk: Природній

en: Icon style
uk: Стиль іконки

en: Tablet
uk: Планшет

en: Google Plus
uk: Google +

en: Laptop
uk: Лептоп
