Link Icons (3.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Medium
cy: Canolig

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Link title
cy: Pennwad dolen
