Link Icons (3.0.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Drupal
fa: دروپال

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Medium
fa: متوسط

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Class
fa: کلاس

en: Google
fa: گوگل

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Fixed width
fa: پهنای ثابت
