Link Icons (3.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Fields
gl: Campos

en: Medium
gl: Medio

en: Class
gl: Clase

en: Services
gl: Servizos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Fixed width
gl: Ancho fixo
