Link Icons (3.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Class
lt: Klasė

en: About
lt: Apie

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: Light
lt: Šviesi

en: Uses
lt: Naudoja

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
