Link Icons (3.0.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Fields
be: Палі

en: Medium
be: Сярэдні

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
