Link Icons (3.0.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Medium
bg: Среда
