Link Icons (3.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: ID
ur: شناخت

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
