Link Icons (3.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Fields
bs: Polja

en: Medium
bs: Srednje
