Link Icons (3.1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: ID
hu: Azonosító

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Fields
hu: Mezők

en: Medium
hu: Közepes

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Class
hu: Osztály

en: Regular
hu: Általános

en: Add service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

en: Hostnames
hu: Kiszolgálónevek

en: Solid
hu: Tömör

en: Brand
hu: Márka

en: Configuration settings
hu: Beállítási lehetőségek

en: Light
hu: Világos

en: Uses
hu: Használat

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Natural
hu: Természetes

en: Icon color
hu: Ikon szín

en: Apple
hu: Alma

en: Icon style
hu: Ikonstílus
